Zawody strzeleckie Pretor Challenge

Terminy zawodów i dodatkowe informacje

Pretor Challenge

W cyklu rozegranych w roku 2022 zawodów Pretor Challenge przeprowadzony zostanie ranking, który pozwoli wyłonić najlepszych strzelców w poszczególnych kategoriach: pistolet sportowy bocznego zapłonu, pistolet centralnego zapłonu, karabin sportowy bocznego zapłonu, karabin centralnego zapłonu OPEN, karabin centralnego zapłonu STANDARD, karabin centralnego zapłonu z optyką, strzelba gładkolufowa.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nowym regulaminem zawodów Pretor Challenge.

Prosimy zwrócić uwagę na zasady udziału w poszczególnych konkurencjach oraz zapoznać się z wprowadzonymi zmianami dotyczącymi rejestracji zawodników oraz opłatami.

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w kolejnej edycji zawodów tarczowych PRETOR CHALLENGE 1!
Zawody odbędą się 13.02.2022r. na strzelnicy KSK PRETOR w Racławiu.
Zapisy godzina 9:30, rozpoczęcie zawodów godzina 10:30.
Uwaga do klubowiczów. Zgodnie z najnowszym regulaminem, opłaty za starty w konkurencjach i catering funkcjonują na tych samych zasadach co zawodników spoza klubu.
Regulamin zawodów: POBIERZ
 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujmy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KSK PRETOR Sp. z o.o. ul. Dworcowa 30J,66-433 Lubiszyn, info@kskpretor.pl
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Formularz zgłoszeniowy
Sponsorzy
EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony