Oferta na Organizację Szkoleń dla Firm i Jednostek

Spotkania firmowe na strzelnicy cieszą się coraz większą popularnością. Niewątpliwie jest to oryginalny i nieco innowacyjny pomysł na spędzenie czasu z pracownikami czy współpracownikami. Co ważne jednak, sprawdza się doskonale! Atrakcja w postaci oddawania strzałów to nie tylko świetna rozrywka, ale i sposób na rozładowanie napięć i stresu. Dlatego też idealnie nadaje się dla zmęczonych codziennością pracowników firm. Eventy firmowe organizuje nasza odkryta strzelnica w Racławiu oraz kryta strzelnica w Lubiszynie niedaleko Gorzowa Wlkp.!

Eventy firmowe na strzelnicy – oryginalna forma atrakcji

Masz dość siedzenia przy stole w trakcie firmowych spotkań? Uważasz, że Twoi pracownicy potrzebują adrenaliny i oderwania od codzienności? Spotkanie integracyjne na strzelnicy to dla Was idealny pomysł! Zdrowa rywalizacja, która powstaje w trakcie strzelania, z pewnością pozytywnie wpłynie na personalne relacje wśród pracowników. Inną świetną formą rozrywki, która potrafi ożywić każdy event firmowy, jest paintball. Podział na drużyny, adrenalina oraz duch rywalizacji budują potrzebne w każdej firmie, zespołowe emocje. Paintball w Racławiu to strzał w dziesiątkę!

Organizujemy również szkolenia firmowe na strzelnicy i inne rodzaju wydarzenia. Z nami możesz uzyskać pozwolenie na broń kolekcjonerską lub pozwolenie na broń sportową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

  • Date Format: DD slash MM slash YYYY
EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony