Paintball

Paintball w okolicach Gorzowa to świetna rozrywka. Jeśli szukasz ciekawej atrakcji na wieczór kawalerski, panieński, czy po prostu wspólne wyjście ze znajomymi, odwiedź nas. Paintball Gorzów jest nie tylko zabawą i sposobem na rozładowanie stresu. To gra, której towarzyszą wielkie emocje oraz wysoki poziom adrenaliny. Nasza strzelnica dysponuje idealnie przystosowanym terenem. Otwarta przestrzeń, duży obszar, wiele skrytek i przeszkód – wszystko, czego trzeba, aby gra była atrakcyjna. Przyjedź i przekonaj się sam! Kiedy raz poczujesz dreszczyk emocji na paintballu w Racławiu koło Gorzowa, z pewnością będziesz do nas wracać!

Paintball dla dzieci i dorosłych niedaleko Gorzowa

Nasz wykwalifikowany personel może zapewnić bezpieczną rozrywkę każdemu. Dlatego też organizujemy również paintball dla dzieci w Racławiu w okolicach Gorzowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i najmłodsi poczuli ducha zdrowej rywalizacji w trakcie świetnej zabawy. Paintball w naszej strzelnicy to atrakcyjna cena, profesjonalny sprzęt i dobry dojazd z Gorzowa.
Oprócz pola paintballowego dysponujemy również dwiema strzelnicami. Kryta strzelnica w Lubiszynie to miejsce, gdzie możesz szlifować swoją celność. Odkryta strzelnica w Racławiu to natomiast doskonały teren na sprawdzenie swoich umiejętności strzeleckich w zmiennych warunkach zewnętrznych. Jako klub strzelecki możemy także pomóc w uzyskaniu pozwolenia na broń kolekcjonerską oraz pozwolenia na broń sportową. KSK Pretor zaprasza!

  • Pytanie dotyczy: Paintball
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY

Komplet start 75 zł

Zawiera:

  • 200 kulek na osobę / 60 zł
  • Maska, Kask, Ochraniacz, Rękawiczki i Kombinezon / 15 zł

Dodatkowy zakup:

  • 100 kulek / 15 zł
EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony