Strzelnica Odkryta

Nasza strzelnica w Racławiu to ogromny teren odkryty, gdzie możesz w bezpiecznych warunkach, poznać tajniki strzelectwa i nauczyć się posługiwać bronią. Nasi profesjonalni trenerzy pomogą Ci w zdobyciu potrzebnych umiejętności. Krok po kroku przeprowadzą Cię przez użytkowanie broni oraz naukę oddawania celnych strzałów. Jeśli więc lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić, jak strzela się w warunkach zewnętrznych, jest to miejsce dla Ciebie. Nasza strzelnica odkryta w Racławiu zapewnia niezapomniane emocje! Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie wszystkich regulaminów, by uczestnicy czuli się pewnie i spokojnie. Sprawdź nasze pakiety na strzelnicę odkrytą i zapisz się już teraz!

Strzelnica odkryta w Racławiu – adrenalina i rozrywka

Miejscowość Racław, w której znajduje się nasza strzelnica odkryta, położona jest zaledwie 20 minut drogi od Gorzowa Wielkopolskiego. Na jej terenie możesz nie tylko nauczyć się strzelać w zmiennych warunkach pogodowych, ale także zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński. To doskonałe miejsce na różnego rodzaju eventy! Ponadto, jeśli interesuje Cię pozwolenie na broń kolekcjonerską lub pozwolenie na broń sportową, możesz przygotować się do uzyskania go u nas! Jesteśmy również Klubem Strzelecko-Kolekcjonerskim, dlatego możemy pomóc Ci w przygotowaniu potrzebnych formalności. Strzelnica zewnętrzna w Racławiu to doskonałe miejsce na naukę strzelania z różnego rodzaju broni!

Strzelnica odkryta koło Gorzowa – zarezerwuj już dziś!

Nasza strzelnica koło Gorzowa jest odkryta, dzięki czemu strzelanie odbywa się w warunkach zewnętrznych. Wymaga to opanowania jeszcze więcej umiejętności – uwzględnianie wiatru ma duże znaczenie dla celności w strzelnicy na powietrzu. Jeśli zaś chcesz spróbować swoich sił pod dachem, możesz udać się na naszą strzelnicę krytą w Lubiszynie. W warunkach halowych będziesz mieć możliwość szlifowania swoich umiejętności. A może interesuje Cię paintball w Racławiu? Również mamy go w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i wybrania najlepszych dla siebie. Strzelnica koło Gorzowa w Racławiu lub Lubiszynie to zawsze świetny pomysł na rozrywkę!

 

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony