Strzelnica kryta Lubiszyn

Nasza strzelnica kryta w Lubiszynie koło Gorzowa to doskonałe miejsce na naukę oraz szlifowanie strzelectwa. Nasi wykwalifikowani trenerzy pomogą Ci w zdobyciu umiejętności posługiwania się bronią. Wprowadzą Cię w świat strzelectwa i zarażą swoją pasją! Adrenalina i emocje, które towarzyszą oddawaniu strzałów, sprawiają, że każdy klient szybko do nas wraca. Wysokiej jakości sprzęt oraz odpowiednio dostosowane warunki zapewniają różnorodność wrażeń przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz interesujące Cię pakiety na strzelnicę krytą. Sprawdź i zapisz się już teraz!

Bezpieczna strzelnica dla dzieci i młodzieży w Lubiszynie

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego też dbamy o zapewnienie go każdemu uczestnikowi zajęć i wymagamy przestrzegania regulaminu. Dzięki temu możemy przyjmować również najmłodszych. Nasza strzelnica dla dzieci w Lubiszynie zapewni im szansę na rozwój w strzelectwie w bezpiecznych warunkach. Ponadto, jeśli chcesz uzyskać pozwolenie na broń kolekcjonerską lub pozwolenie na broń sportową, pomożemy Ci się przygotować oraz przejść przez konieczne formalności. Jako profesjonalny Klub zapewniamy naukę, a także możliwość uczestnictwa w zawodach.

Profesjonalna strzelnica kryta koło Gorzowa

Nasza strzelnica kryta w Lubiszynie zlokalizowana jest zaledwie 30 minut drogi od Gorzowa Wielkopolskiego. Jeśli więc poszukujesz miejsca o wysokich standardach i atrakcyjnych cenach bez konieczności pokonywania wielu kilometrów, dobrze trafiłeś. Duży wybór profesjonalnego sprzętu oraz możliwość rozwoju zarówno na strzelnicy krytej w Lubiszynie, jak i strzelnicy odkrytej w Racławiu, sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Możesz zapisać się na zajęcia, szkolenie, zawody lub indywidualne strzelanie z trenerem. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także paintball. Nasza strzelnica koło Gorzowa zaprasza wszystkich, którzy chcą poczuć adrenalinę strzelców!

 

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony