KLUB STRZELECKO KOLEKCJONERSKI PRETOR SP. Z O. O.

Wraz ze strzelnicą należącą do klubu oraz wpisanym do ewidencji szkół i placówek niepublicznych starosty gorzowskiego Ośrodkiem Szkoleniowym Klubu Strzelecko Kolekcjonerskiego Pretor Sp. z o.o., tworzą kompleks zajmujący się wszechstronnym szkoleniem strzeleckim.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szkoleniem osób z zakresu posługiwania się bronią palną różnego typu, prowadzeniem treningów strzeleckich, taktyki działania z bronią, jak również prowadzenia szkoleń z zakresu bhp i pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów posiadających oprócz uprawnień państwowych uprawnienia resortowe.

W swoim zespole zrzeszamy funkcjonariuszy Policji w czynnej służbie – instruktorów strzelań policyjnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w służbach mundurowych w zakresie szkoleń strzeleckich, taktyk interwencji jak również obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej (paralizatorów).

Zapraszamy na nasz obiekt miłośników strzelectwa, osoby chcące udoskonalić swoje strzeleckie umiejętności, a także tych którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bronią. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży.

KSK PRETOR

Strzelnica

Duża dawka emocji? Podniesiona adrenalina? Lubisz to? Dołącz do nas!

Paintball

Lubisz wyzwania? Chcesz się trochę rozerwać? Dobrze trafiłeś!

Eventy

Eventy oraz ich daty organizacji możesz znaleźć na naszej stronie!

Wieczór panieński/kawalerski

Chcesz przeżyć ostatni dzień wolności najlepiej w życiu? Przyjdźcie do nas!

Karty upominkowe

To pomysł na doskonały prezent dla każdego miłośnika broni i strzelectwa.

Zawody

Tylko dzięki nam możesz brać udział w zawodach i zwyciężać!

Zapraszamy do nas!

Zajmujemy się wszechstronnym rozwojem dyscyplin strzelectwa sportowego. Klub zrzesza osoby zajmujące się strzelectwem, rozwija umiejętności osób posługujących się bronią, prowadzi szkolenia, również rozpowszechnia strzelectwo jako formę wypoczynku.

Galeria

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony