Witaj w Klubie KSK Pretor!

Jesteśmy klubem sportowym, który dysponuje licencją Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Chcemy pokazać Wszystkim, że strzelectwo to nie tylko i wyłącznie hobby, aczkolwiek również pomysł na zajęcie wolnego czasu. Dzięki naszej licencji możesz za pomocą naszego klubu ubiegać się o zezwolenie na broń a następnie startować w naszych zawodach po to by je utrzymać. Klub oferuje obszerny wybór broni palnej, z której możecie skorzystać pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Razem odkryjemy urok tej dyscypilny, pokażemy, jak się dobrze bawić i jak można stać się lepszym z każdą wizytą na strzelnicy.

Jak powstała nasza strzelnica?

Jak powstała strzelnica KSK Pretor?
Otóż nasza strzelnica powstała z pasji jaką jest ten sport. Chcemy dzięki temu powierzyć Wam naszą wiedzę, którą być może wykorzystacie wkrótce…

Zadajesz sobie pytanie w jaki sposób można najpomyślniej spędzać czas?
Najlepiej wybrać się na naszą strzelnicę, dlaczego?
Strzelnica w Racławiu jest i będzie inna niż pozostałe. Oprócz kwestii podstawowej, którą jest bezpieczeństwo, każda osoba poczuje miłą atmosferę tego klubu.

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony