Kadra instruktorska

Pod nadzorem naszych doświadczonych trenerów, zyskasz nie tylko doświadczenie ale i pewność siebie. Nie poddasz się szybko, a na pewno zyskasz dzięki temu motywację, która pokieruje Ciebie w dalsze losy treningów.

Wojtek

Wujek Wojtek – instruktor z powołania z 17-letnim stażem. Uczestniczył w najniebezpieczniejszych misjach w Afganistanie, przeżył wszystko to co przeciętny „Kowalski” widział w tylko w filmach:) Instruktor szkolący służby mundurowe oraz cywili. Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klientów.

Rafał

Super Rafał – Instruktor sportu w strzelectwie sportowym, instruktor strzelań bojowych i praktycznych. Trener strzelectwa sportowego, sędzia strzelectwa sportowego. Były funkcjonariusz. Weteran działań poza granicami państwa. Prowadzi również zajęcia w języku angielskim.

Paweł

Wuja Paweł – Były funkcjonariusz jednostek specjalnych- weteran misji bojowych w Kosowie. Kilkunastoletnie doświadczenie z bronią palną każdego rodzaju -nic nie jest mu obce. Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego. Człowiek z wieloma pasjami i olbrzymią siłą ducha. Instruktor wspinaczki skałkowej, maratończyk i triatlonista.

Sylwia

Ciocia Sylwia – Przygodę ze strzelectwem sportowym rozpoczeła w  1987r. , w latach  1999-2002 była Mistrzynią Polski w strzelaniu z karabinka pneumatycznego , wielokrotna medalistka Polski. Od 20 lat trener młodzieży i osób niepełnosprawnych .Zawodnicy Sylwii zdobywali i zdobywają medale na MP jak również na arenie Międzynarodowej . Wielu wychowanków jest i było członkami kadry narodowej. Odznaczona medalami – brązowym , srebrnym i złotym za Obronność Kraju.

Marek

Marek – Instruktor strzelectwa od 2006 r. Sędzia. Czynny zawodnik strzelectwa dynamicznego oraz PZSS/ISSF. Uczestnik wielu zawodów strzeleckich m.in. Biura Ochrony Rządu, Armii Holenderskiej, żołnierzy rezerwy. Kolekcjoner i miłośnik broni palnej. Zapalony biegacz.

Andrzej

Andrzej – zawsze gotowy, jeżeli zabraknie Ci amunicji zgłoś się do niego po dodatkową taśmę

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony