Pracownik Ochrony

Zapraszamy na kurs kwalifikowanego pracownika ochrony w Lubiszynie! Prowadzony przez ekspertów branży, pozwoli Ci odpowiednio przygotować się do podjęcia tego zawodu. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu nabędziesz pożądane umiejętności, a także poznasz tajniki tej pracy. Kurs pracownika ochrony w Lubiszynie to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą się przebranżowić lub zdobyć przygotowanie ochroniarskie.

Profesjonalny kurs na pracownika ochrony w Lubiszynie

Kwalifikowany pracownik ochrony zdobywa swoje umiejętności na kursie. Dopiero takie przeszkolenie pozwala mu na podjęcie pracy jako profesjonalista. W jego trakcie:

  • otrzymuje kompleksowe wyszkolenie strzeleckie,
  • poznaje techniki interwencyjne,
  • uczy się samoobrony,
  • poznaje zasady ratownictwa medycznego,
  • zapoznaje się z przepisami prawnymi związanymi z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Dzięki temu nasz kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony w Lubiszynie to kompleksowe oraz profesjonalne przygotowanie do zawodu. Oprócz kursów na ochroniarza, prowadzimy również kurs na licencję detektywa w Lubiszynie. Nasza strzelnica w Racławiu oraz strzelnica w Lubiszynie zapewniają odpowiednie warunki do zdobycia wielu kwalifikacji. Wspieramy między innymi w uzyskaniu pozwolenia na broń kolekcjonerską oraz pozwolenia na broń sportową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!


Kompleksowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, technik interwencyjnych, samoobrony, ratownictwa medycznego oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia
Osoby zainteresowane udziałem w kursie pracowników ochrony fizycznej, prosimy o zgłoszenia mailowe :
info@kskpretor.pl lub telefoniczne nr : 791 390 444
Serdecznie zapraszamy !

EnglishPolish

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o. z siedzibą w Lubiszynie, ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 599-29-56-105, REGON: 080077291, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 50000 zł.

Copyright ©2019 KSK Pretor. All Rights Reserved. Realizacja: ROAN24 Projektujemy Strony Internetowe SEO Pozycjonowanie Strony