Zadzwoń pod numer 791 390 444.

Zawody

Terminy zawodów i dodatkowe informacje
Pretor Challenge

W cyklu rozegranych w roku 2018 zawodów Pretor Challenge przeprowadzony zostanie ranking, który pozwoli wyłonić najlepszych strzelców w poszczególnych kategoriach: pistolet sportowy bocznego zapłonu, pistolet centralnego zapłonu, karabin sportowy bocznego zapłonu, karabin centralnego zapłonu OPEN, karabin centralnego zapłonu STANDARD, karabin centralnego zapłonu z optyką, strzelba gładkolufowa.

Spośród wszystkich uczestników co najmniej 8 zawodów Pretor Challenge 2018 Karabinek Doctor Gun-NJ 10,3" AR15 .223REM znajdzie swojego właściciela!

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nowym regulaminem zawodów Pretor Challenge.

Prosimy zwrócić uwagę na zasady udziału w poszczególnych konkurencjach oraz zapoznać się z wprowadzonymi zmianami dotyczącymi rejestracji zawodników oraz opłatami.

 

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do udziału w kolejnej edycji zawodów tarczowych PRETOR CHALLENGE 12!
Zawody odbędą się 25.11.2018r. na strzelnicy KSK PRETOR w Racławiu.
Zapisy godzina 10:00, rozpoczęcie zawodów godzina 10:30.
UWAGA, Informujemy że zawody PRETOR CHALLENGE 11, mające odbyć się 11.11.2018 zostały odwołane. Przepraszamy za utrudnienia.
Uwaga zmiana regulaminu!
Regulamin zawodów: POBIERZ

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujmy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KSK PRETOR Sp. z o.o. ul. Dworcowa 30J,66-433 Lubiszyn, info@kskpretor.pl
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych osobowych jest dobrowolne

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZAWODY KLUBOWE

Nieodzownym elementem uprawiania strzelectwa sportowego poza regularnymi treningami jest udział w zawodach sportowych, w celu sprawdzenia poziomu swoich umiejętności.

Oferujemy możliwość startu nie tylko osobom posiadającym własną broń. Podczas zawodów członkowie naszego klubu mogą skorzystać z broni klubowej.

Szczegółowy wykaz wszystkich zawodów znajdziecie Państwo w Kalendarzu zawodów.

Sponsorzy:
Zawody objęte patronatem medialnym:


Corner 2