Zadzwoń pod numer 791 390 444 (Rezerwacja wizyty/Instruktor).

Zawody

Terminy zawodów i dodatkowe informacje
Pretor Dynamic Challenge

Zapraszamy na dynamiczne zawody karabinowe PRETOR DYNAMIC CHALLENGE.

Lokalizacja strzelnicy: 52°43’10.1″N 15°06’35.3″E

Termin przedmeczu: 20 października 2018 roku – godzina 10.00
Termin zawodów: 21 października 2018 roku – godzina 9.00
Otwarcie zawodów: godzina 9.00
Pierwsze strzały na torach: godzina 9.15
Zakończenie zawodów: godzina 16.00

Konkurencje: 4 tory wg aktualnego regulaminu Ligi Sportera http://www.ligasportera.pl/images/stories/regulamin%202018.pdf
Minimalna ilość strzałów przy założeniu 100% skuteczności: zostanie podana wkrótce
 
Ilość miejsc w meczu głównym: 60 zawodników.
 
Udział w przedmeczu tylko za zgodą organizatora.
 
Szczegółowe omówienie przebiegu konkurencji: podczas odprawy w dniu zawodów.
 
Opłata startowa: 120 zł
 

Sponsorzy zawodów: Doctor Gun, Specshop.pl, Sauna Olimpia

Wszelkie pytania proszę kierować do Łukasza Mackiewicza w postach pod wydarzeniem.

Osoby chcące wziąć udział w zawodach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz o dokonanie opłaty startowej 120 zł na konto nr: 25 1050 1911 1000 0090 3053 1314 dla „KSK Pretor” z tytułem wpłaty „imię i nazwisko 1DYNAMIC”.

Ilość miejsc w meczu głównym jest ograniczona do 60 zawodników i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta.

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów.

Uwaga – zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej tylko po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz po dokonaniu opłaty startowej na konto bankowe.

Osoby bez opłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. W przypadku braku wolnych miejsc rezerwujemy sobie prawo wpisania zawodnika do innego składu niż deklarowany. Zapisy do składu nr 5 tylko za zgodą organizatora dla osób strzelających w przedmeczu.

Informację o ochronie Waszych danych osobowych, które przekazujecie nam w związku z rejestracją Waszego udziału w zawodach, znajdziecie w dziale ZAPISY.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE URUCHOMIONY POD ADRESEM: https://practiscore.com/dynamicznym-pretor-dynamic-challenge/register

Wymagamy od zawodników znajomości aktualnego regulaminu który dostępny jest na stronie http://www.ligasportera.pl/ Zwracamy uwagę na wiele istotnych zmian regulaminowych, które obowiązują w sezonie 2018.

Organizator zapewnia zimne i ciepłe napoje oraz ciepły posiłek podczas zawodów.

Zawody odbędą się NIEZALEŻNIE od warunków pogodowych.

Do zobaczyska 🙂

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujmy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KSK PRETOR Sp. z o.o. ul. Dworcowa 30J,66-433 Lubiszyn, info@kskpretor.pl
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych osobowych jest dobrowolne

 

Nieodzownym elementem uprawiania strzelectwa sportowego poza regularnymi treningami jest udział w zawodach sportowych, w celu sprawdzenia poziomu swoich umiejętności.

Oferujemy możliwość startu nie tylko osobom posiadającym własną broń. Podczas zawodów członkowie naszego klubu mogą skorzystać z broni klubowej.

Szczegółowy wykaz wszystkich zawodów znajdziecie Państwo w Kalendarzu zawodów.

Sponsorzy:
Corner 2