Zadzwoń pod numer 791 390 444 (Rezerwacja wizyty/Instruktor).

O Nas

Klub sportowy i strzelnica - KSK Pretor

CHCESZ POSTRZELAĆ, ALE NIGDY DOTĄD NIE MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z BRONIĄ ?

NIC PROSTSZEGO – ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN !

NIE MUSISZ MIEĆ POZWOLENIA NA BROŃ !

tel. 791 390 444

KLUB STRZELECKO KOLEKCJONERSKI PRETOR SP. Z O. O.

wraz ze strzelnicą należącą do klubu oraz wpisanym do ewidencji szkół i placówek niepublicznych starosty gorzowskiego Ośrodkiem Szkoleniowym Klubu Strzelecko Kolekcjonerskiego Pretor Sp. z o.o., tworzą kompleks zajmujący się wszechstronnym szkoleniem strzeleckim.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szkoleniem osób z zakresu posługiwania się bronią palną różnego typu, prowadzeniem treningów strzeleckich, taktyki działania z bronią, jak również prowadzenia szkoleń z zakresu bhp i pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenia i treningi strzelecko-taktyczne realizowane są na różnym stopniu zaawansowania między innymi dla funkcjonariuszy służby więziennej, Policji, ITD, dla żołnierzy oraz dla osób kształcących się lub doskonalących w zawodzie pracownika ochrony.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów posiadających oprócz uprawnień państwowych uprawnienia resortowe.

W swoim zespole zrzeszamy funkcjonariuszy Policji w czynnej służbie – instruktorów strzelań policyjnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w służbach mundurowych w zakresie szkoleń strzeleckich, taktyk interwencji jak również obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej (paralizatorów).

Nasz obiekt znajduje się 11km od centrum Gorzowa przy drodze między miejscowościami Łupowo i Racław. Strzelnica, którą dysponujemy jest nowoczesnym obiektem otoczonym lasem, ma ponad 3 hektary powierzchni i posiada osie 100m, 50m, 25m oraz Trap, a także pole paintballowe.

Oferujemy bardzo szeroki wybór broni palnej, w tym broni czarnoprochowej.
Organizujemy imprezy firmowe połączone ze szkoleniem strzeleckim, imprezy okolicznościowe, pikniki strzeleckie. Posiadamy miejsce do biesiadowania i odpoczynku między strzelaniami.

Zapraszamy na nasz obiekt miłośników strzelectwa, osoby chcące udoskonalić swoje strzeleckie umiejętności, a także tych którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bronią. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży.

Corner 2